Prodej bytů Luhačovice ulice Leoše Janáčka

luhabyty-head-1luhabyty-head-4luhabyty-head-2luhabyty-head-3

Kontakt na prodejce:

HORA STAV, s.r.o.
Kaunicova 62
68801 Uherský Brod

Ondřej Horenský
tel.: 777 737 733
e-mail: horastav@seznam.cz

tel.: 602 529 242
tel.: 721 111 999

Google mapa:

Aktuální články:

LUHABYTY – bydlení ve jménu hudbyKdo by neznal slavného českého hudebního skladatele Leoše Janáčka. Málokdo však také ví, že tento rodák z Hukvald na Moravě strávil několik ozdravných pobytů v lázních Luhačovice. Ne nadarmo zdejší hluboké hvozdy a léčivé prameny, mezi něž patří slavný pramen Vincentky, blahodárně působily na skladatelovo zdraví, ale dokázaly ho i inspirovat. Ve městě Luhačovice napsal svou nejznámější operu Lišku Bystroušku.Během dvanácti ozdravných pobytů, které Janáček strávil v Augustiniánském domě, dnes luxusním wellness hotelu města Luhačovice, se nejednou nechal unést jeho malebností. Zobrazit více

LUHABYTY dobrá adresaPodnikáte, pracujete na vyšším postu, nebo jen dbáte na dobré jméno a je pro Vás důležitá Vaše image? LUHABYTY jsou místem přímo pro Vás.V bytovém komplexu LUHABYTY je momentálně v exkluzivní nabídce ke koupi 18 moderních bytů o rozměrech 1+kk nebo 2+kk. Jste pracovně velmi vytíženi? Trávíte na služebních cestách více času než doma a po příchodu domů chcete hlavně relaxovat? Rozvržení bytu 1 + kk je určené přímo pro Vás. Zobrazit více

Bytový dům GOLF

Byty doprodány

Neutopte své peníze v moři inflace..

BYTOVÝ DŮM GOLF - NEJLEPŠÍ VOLBA PRO BYDLENÍ V LUHAČOVICÍCH

Bytový dům GOLF se nachází v nejkrásnějších moravských lázních v České republice, v lázních Luhačovice. Luhačovice jsou proslulé svými léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, kterým vetkl přímo pohádkovou podobu architekt Dušan Jurkovič. Svou polohou je naprosto vhodným místem pro ty, kteří touží po čistém ovzduší, zdravém životním stylu a malebné atmosféře čistého moravského městečka.

DISPOZICE BYTŮ V LUHAČOVICÍCH

K dispozici je celkem 20 bytů ve složení 1+kk a 2+kk. Všechny byty jsou s balkonem nebo terasou. Některé byty 2+kk je možno koupit spolu se zahrádkou. Na původním objektu probíhá rekonstrukce. Jedná se o opravu střechy, vnějšího pláště budovy (oplechování, balkony, zateplení), výměna nových plastových oken a nových bytových jader. Možnost zakoupení vlastního parkovacího stání, přímo před domem.

VÝHODNÁ INVESTICE DO BUDOUCNA V NEJVĚTŠÍCH MORAVSKÝCH LÁZNÍCH

V případě, že zvažujete možnost jak správně investovat své peníze, nákup nemovitosti v Luhačovicích, je tou správnou volbou. Byty nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví. V Luhačovicích jsou ceny bytů i přes finanční krizi stále na velmi vysoké úrovni a hodnota prakticky neklesá. Důvodem je především omezená nabídka stavebních pozemků. Navíc se jedná o prestižní turistickou destinaci se stálým potenciálem růstu.

POLOHA BYTOVÉHO DOMU

Bytový dům Golf má velmi výhodnou polohu. Je na půl cesty od Luhačovické přehrady a kolonády. Na obě místa lze pěšky dojít za 15 minut. Byty jsou situovány směrem k Pozlovicím, pod Jestřabí horou v ulici Leoše Janáčka, která prochází kolem nejluxusnějšího wellness hotelu v Luhačovicích, Augustiniánského domu. Leoš Janáček zde strávil 12 letních ozdravných pobytů a napsal zde dvě opery, Lišku Bystroušku a Glagolskou mši. Ne náhodou je po tomto významném hudebním skladateli pojmenována ulice, ve které stojí nově zrekonstruovaný bytový dům v Luhačovicích.

LUHAČOVICKÉ PRAMENY V OKOLÍ BYTOVÉHO DOMU

Jen pár minut chůze od bytového domu můžete pravidelně navštěvovat léčivé luhačovické prameny. V Luhačovicích každou hodinu na povrch vytéká 15 tisíc litrů minerální vody, která je pro vysoký obsah minerálních látek považována za jednu z nejúčinnějších v Evropě. Již od 17. století lidé přijížděli léčit nemoci dýchacích cest, trávicího ústrojí, pohybového aparátu a také diabetes. Na území města vyvěrá 16 léčivých pramenů. Nejproslulejší je bezpochyby Vincentka, Ottovka, Pramen dr. Šťastného či Pramen Sv. Josefa.

LUHAČOVICE ZDRAVÉ MÍSTO PRO BYDLENÍ

Luhačovice jsou místem, které uzdravuje mysl, léčí šrámy těla a konejší duši. Čilý lázeňský ruch střídá opodál umístěná poklidná vesnická idyla. Vše je připraveno pro váš zrak, sluch, chuť, vůni i hmat. Luhačovice jsou ideálním prostředím pro bydlení. Naleznete zde kombinaci kouzelné atmosféry lázeňského města a nekonečných lesů.

KULTURNÍ VYŽITÍ V LUHAČOVICÍCH

Lázeňské městečko Luhačovice žije celoročně bohatým kulturním životem. Působí zde Muzeum Luhačovského Zálesí, několik galerií, Lázeňské divadlo a dům kultury Elektra. K zajímavým akcím patří Slavnost otevírání pramenů nebo hudební festival Janáček a Luhačovice. 5 minut chůze od bytového domu se nachází nově vybudované minigolfové hřiště, které je vhodnou aktivitou nejen pro děti, ale především i seniory. Součástí areálu jsou i tenisové kurty s povrchem koberce. Uprostřed areálu, je nekuřácká restaurace, která nabízí příjemné posezení pod krytou zahrádkou.